Een team van het Zeekadetkorps Hellevoetsluis heeft de 17e editie van de Foppencup gewonnen. Vlaardingen wist de titel van vorig jaar niet met succes te verdedigen en eindigde als tweede.

Het deelnemersveld bestond dit jaar uit slechts zes vletten. Veel korpsen hadden deze dag andere verplichtingen en konden helaas niet meedoen. Wellicht dat er weer meer deelnemers volgend jaar zullen zijn.

De uitslagen;

KorpsVletManch 1  Manch 2  Manch 3  Manch 4  Totaal  Uitslag 
Hellevoetsluis82113161
Vlaardingen1033214102
Moerdijkzkks012342113
Alkmaarzkks024473184
Vlaardingen825725195
Vlaardingen357766266

 

De foto’s staan op de FaceBook pagina van het Zeekadetkorps Vlaardingen.

Kijk op foppencup.zeekadet.nl voor de 18e editie!! Op deze website staan ook de uitslagen van alle edities.